2024-03-09 | 2 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 270

2-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Laikinojoje sostinėje, kur įvyko Kauno apskrities derbis. Antrame kėlinyje reabilitavęsis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas patiesė „Kauno Žalgirį“ – dvikova baigėsi rezultatu 2:1 (0:1).

Pirmasis rungtynių pusvalandis praėjo itin ramiai, komandos pavojingų progų nekūrė, tiek vienas, tiek kitas vartininkas daug darbo neturėjo. Visgi,  pagyvėjimas įvyko kėliniui einant į pabaigą – didelis pavojus prie Vincento Šarkausko vartų kilo po Grato Sirgėdo pakelto kampinio, o jau kitame epizode po komandos kapitono perdavimo į baudos aikštelę krito įvartis – po sumaišties šalia vartų kamuolį į savus vartus pasiuntė Denisas Bošnjakas.

Nors antrojo kėlinio pradžioje savąjį šansą turėjo Vilius Armanavičius, 48-ąją minutę krito išlyginamasis dvikovos įvartis – kamuolys į savus vartus krito dar sykį, šį kartą kitoje barikadų pusėje tą padarė Matiasas Rale. Kiek vėliau šūvį iš toli atliko ir Armandas Kučys, tačiau su juo užtikrintai susitvarkė varžovų vartų sargas.

79-ąją minutę mėlynai balti pelnė antrąjį įvartį, kai Njoya Abdelas Kaderas laimėjo dvikovą galva, kamuolys atšoko Patrickui Popescu, pastarasis išsiskyrė įvarčiu į tuščius vartus.

Po 2-ojo „TOPsport“ A lygos“ turo pergalę iškovojęs „Hegelmann“ klubas pakilo iki 3-iosios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ su 1 tašku lieka penktas.