2024-03-17 | 4 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 230

„TOPsport A lygoje“ pirmąja pergale džiaugėsi Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. 4-ajame ture Sergejaus Kuznecovo kariauna svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusį Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą.

Mačo startas dainaviečiams susiklostė puikiai: 7-ąją minutę po ukrainiečio Artiomo Baftalovskio pakelto kampinio pasižymėjo tautietis Maksymas Maksymenka. Po 8 minučių į greitą ataką nubėgęs A. Baftalovskis pats atidarė asmeninę įvarčių sąskaitą.

Per pirmas 45 minutes šiame sezone debiutavusį Sergijų Melašenką galėjo nuginkluoti ir Dmytro Mandryčenka, tačiau ukrainietis apsigynė tiek nuo pastarojo, tiek nuo antros A. Baftalovskio atakos.

Antrame kėlinyje „TransINVEST“ klubo trenerių štabas atliko keitimus – jie pagyvino žaidimą. S. Melašenka darbo turėjo kur kas mažiau, savo ruožtu, Volodymyras Krynskis atrėmė kelis smūgius.

Vėliau debiutantų kapitonas Linas Pilibaitis bei po keitimo aikštėje pasirodęs Kajus Bička tolimais smūgiais sukirto kamuolį į skersinį. Efektingai smūgiavo Henrique Devensas, Gustas Jarusevičius irgi buvo netoli tikslo.

Dainaviečiai po šios pergalės turi 5 taškus, „TransINVEST“ ekipos kraityje lieka tie patys 3 taškai.