11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-03-31 | 5 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 470

„TOPsport A lygos“ sekmadienio akistatos startavo Marijampolėje. 5-ojo turo mače Alytaus DFK „Dainava“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė vietos „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje nestigo kietos kovos abiejose aikštės pusėse – buvo parodytos penkios geltonos kortelės. Akistatos pradžioje geru šansu išsiskyrė Ivanas Zotko, kuris po pakelto kampinio galva smūgiavo į sezone debiutavusį Airidą Mickevičių.

18-ąją minutę alytiškis ištaisė savo komandos draugų klaidą, kai pavojingą bandymą atliko Motiejus Burba. Netrukus atakuojantis žaidėjas nepataikė į kamuolį.

Kėliniui artėjant į pabaigą „Dainava“ išsiveržė į priekį. 44-ąją minutę Artiomas Baftalovskis pakėlė kampinį – galva taikliai smūgiavo Ode Abdullahi.

Antrame kėlinyje svečių padėtis suprastėjo – 53-iąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo Dmytro Mandryčenka. Sūduviečiai perėmė iniciatyvą, su Aivaro Emsio ir Artiomo Fiodorovo smūgiais susitvarkė A. Mickevičius.

Kitoje aikštės pusėje vėliau į Giedrių Zenkevičių mušė Aaronas Olugbogi, savo ruožtu, „Sūduvos“ puolėjas Ugochukwu Oduenyi nerealizavo dviejų gerų galimybių.

Dainaviečiai su 8 taškais šoktelėjo į 4-ąją vietą, Marijampolės ekipa turi 5 taškus bei rikiuojasi septinta.