11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-10 | 7 turas | Šiaulių „Gytarių“ stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 600

„TOPsport A lygos“ 7-ajame ture įvyko nuožmus susidūrimas tarp FA „Šiauliai“ bei „Panevėžio“ ekipų. Saulės miesto atstovai dvikovos pabaigoje išplėšė lygiąsias – 1:1 (0:1).

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai. Jeffrey Sarpongas išprovokavo varžovo klaidą, Noelis Mbo 8-ąją minutę atmetė kamuolį Federico Palaciosui ir vokietis pelnė savo pirmą įvartį „TOPsport A lygoje“.

N. Mbo atliko du smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė sezone debiutavęs Lukas Paukštė. Kitoje aikštės pusėje grėsmingai iš toli atakavo Simonas Urbys – Vytautas Černiauskas sužaidė solidžiai.

Po pertraukos N. Mbo dar sykį privertė paplušėti L. Paukštę, arti tikslo buvo J. Sarpongas, visgi, daugiau dėmesio svečiai skyrė gynybai. Pro šalį smūgiavo Sigitas Olberkis, labai aktyviai rungtyniavo Davis Ikauniekas.

Pagrindine dvikovos žvaigžde buvo „Panevėžio“ vartininkas V. Černiauskas, meistriškai apsigynęs nuo pastarojo legionieriaus iš Latvijos, Egidijaus Vaitkūno bei Rolando Baravyko smūgių. Vis dėlto 85-ąją minutę po komandos draugo klaidos vartų sargas padėti negalėjo – pasižymėjo po keitimo į kovą mestas Nauris Petkevičius.

Po 7-ojo turo šiauliečiai turi 7 taškus, „Panevėžys“ – 6 taškus.