Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
2024-05-02 | 12 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 300

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture užfiksuotas geriausias vienos komandos kėlinio benefisas. Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“.

Svečiai į priekį išsiveržė 13-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko.

„Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę. Kairiajame krašte kamuolį gavęs Artūras Dolžnikovas prasiveržė arčiau vartų ir pelnė įvartį.

„TransINVEST“ ekipa atkūrė intrigą po pertraukos. 61-ąją minutę puikiu baudos smūgiu išsiskyrė Linas Pilibaitis, o po 25 minučių šeimininkams šyptelėjo sėkmė.

Ernestas Stočkūnas pakėlė kampinį, Deividas Mikelionis ne itin sėkmingai atmušė kamuolį, kuris į vartus atšoko nuo Jasono Noslino nugaros.

Pergalę šeimininkai išplėšė taip pat po pakelto kampinio. Penktą pridėto laiko minutę baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Misaki Sato – japonas jį pasiuntė į vartus.

Vilniaus rajono klubas su 10 taškų lieka dešimtas, o kauniečiai turi 16 taškų ir rikiuojasi ketvirti.