11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-07 | 6 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 230

6-ajame „TOPsport A lygos“ ture ginklus pirmą kartą surėmė Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Marijampolės „Sūduva“. Antroje susitikimo pusėje du žaibiškus įvarčius įmušę sūduviečiai šventė pergalę Širvintose rezultatu 2:0 (0:0).

Pirmoje kėlinio pusėje komandos apsikeitė smūgiais virš vartų, pirmą pavojingesnį bandymą atliko Ernestas Stočkūnas, tiesa, su jo smūgiu gan lengvai susitvarkė Giedrius Zenkevičius. Laikui bėgant vartų sargui teko atremti Henrique Devenso smūgį galva.

30-ąją minutę darbo prie savo vartų turėjo ir Simone Moschinas, kai šūvį iš toli atliko Dariušas Stankevičius. Jau kitoje atakoje tuo pačiu išsiskyrė Kota Sakurai.

Antrasis kėlinys prasidėjo Ernesto Burdzilausko bandymu, tačiau geresnę galimybę vos po kelių minučių turėjo svečiai – po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atiteko visiškai šalia vartų buvusiam H. Devensui, visgi, Ivanas Zotko ir G. Zenkevičius darbavosi užtikrintai.

58-ąją minutę „TransINVEST“ perėmė kamuolį, H. Devensas atliko smūgį, bet kamuolys riedėjo šalia vartų konstrukcijos.

Du žaibiškus įvarčius įmušė marijampoliečiai – 69-ąją minutę taiklus buvo Ugochukwu Oduenyi, 70-ąją – po puikaus Dariušo Stankevičiaus perdavimo pasižymėjo Aivaras Emsis. Tiesa, greitu metu antrąją geltoną kortelę užsidirbęs H. Devensas savo ekipą paliko žaisti mažumoje, vėliau to paties likimo sulaukė ir Aleksandras Levšinas.

Po pergalės „Sūduva“ su 8 taškais pakilo į 5-ąją „TOPsport A lygos“ turnyro lentelės poziciją, tuo tarpu „TransINVEST“ savo sąskaitoje turi 6 taškus ir rikiuojasi laipteliu žemiau.