11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-10 | 7 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 380

Trečiadienio 7-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių maratonas prasidėjo dvikova Gargžduose, kur vietos „Banga“ priėmė Marijampolės „Sūduvą“. Nė viena komanda puolime nesužibėjo – susitikimas baigėsi rezultatu 0:0.

Cesinha savąjį šansą turėjo jau 4-ąją minutę, tačiau smūgis didesnių problemų nesukėlė. Vos po kelių minučių po Motiejaus Burbos skerso perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiųsti siekė Rokas Filipavičius, pastarajam kelią užkirto vartininkas.

Kėlinio pabaigoje pavojų šeimininkams kėlė Ernestas Burdzilauskas, jį sustabdė Antonio Lara. Jau kitame epizode M. Burba surado Steve'ą Lawsoną, jo spirtas kamuolys skriejo tiesiai į Mantą Bertašių.

Antrąją mačo pusę atidarė S. Lawsonas, kuris atliko tolimą smūgį, tiesa, kamuolį sugavo varžovų vartų sargas. Sužaidus beveik 70 minučių, Vilius Piliukatis smūgiavo galva, Giedrius Zenkevičius su tuo susitvarkė.

82-ąją minutę po keitimo pasirodęs Aivaras Emsis buvo atsidūręs pavojingoje situacijoje, visgi, latvio šūvis buvo blokuotas.

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos, šalia baudos aikštelės prasižengė Ivanas Zotko, tuo pasinaudojęs Valdas Paulauskas atliko laisvą smūgį, savo ekipą priverstas gelbėti buvo G. Zenkevičius. Pastarasis padirbėti turėjo ir per pridėtą teisėjo laiką, kai teko atremti Cesinhos atliktą bandymą kaire koja.

Po 7-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių „Sūduva“ su 9 taškais rikiuojasi penkta, „Banga“ – su 7 taškais žengia septinta.