2022-10-23 | 33 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 1500

„Optibet A lygoje“ gerą formą toliau demonstruoja „Kauno Žalgiris“. 33 turo rungtynėse Dariaus ir Girėno stadione Roko Garasto auklėtiniai 1:0 (1:0) įveikė FA „Šiauliai“ komandą.

Nuo rungtynių pradžios aikštėje dominavo greito tempo ir atakuojančio plano futbolas. Svečiams teko dažniau gintis, o šiauliečių vartininkas Lukas Paukštė apgynė vartus nuo ambicingų Philippo Schellneggerio ir Antono Fase bandymų.

Visgi „Kauno Žalgiris“ pralaužė ledus vienoje iš kontratakų 25 minutę. Antonas Fase sprintavo kairiuoju kraštu, baudos aikštelėje suklaidino tiek vartininką, tiek gynėjus ir pasiuntė kamuolį į vartus iš arti.

FA „Šiauliai“ galando savo ginklus puolime ne mažiau pavojingai. Rimvydo Sadausko smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Nerijus Valskis, o pavojingai priešais vartus išbėgusio Eligijaus Jankausko bandymą blokavo Deividas Mikelionis.

Antrajame kėlinyje abi komandos buvo aktyvios, tiesa, pavojingų situacijų buvo užfiksuota mažiau. Kauniečių gretose geros galimybės neišnaudojo N. Valskis, o šiauliečiai galėjo išlyginti rezultatą po Deivido Šešplaukio šūvio, kurį atrėmė vartininkas.

„Kauno Žalgiris“ (53 tšk.) iškovojo pergalę, kuri pakėlė juos į ketvirtą lentelės vietą. FA „Šiauliai“ (41 tšk.) žengia septinti.