2023-03-31 | 5 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Rolandas Adžgauskas | Žiūrovai: 400

Sužaistos „Optibet A lygos“ 5-ojo turo pirmosios rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ ir Kauno rajono „Hegelmann“, kuriose triuškinamą pergalę šventė svečiai.

Jau pirmame kėlinyje tvirtą žingsnį link pergalės žengę „Hegelmann“ futbolininkai antrame kėlinyje apsukų nemažino ir iškovojo didžiausią šio sezono pergalę rezultatu 5:0 (3:0).

Kauniečiai savo jėgą demonstruoti pradėjo jau 3-iąją minutę, kai Cesinha baudos smūgiu nuginklavo „Bangos“ vartų sargą.

18-ąją minutę dar viena standartine padėtimi pasinaudoję svečiai padvigubino rezultatą po to, kai kamuolio sugauti nepavyko „Bangos“ vartininkui Kornelijui Smilingiui ir klaidą įvarčiu pavertė Samuelis Odeoyibo.

Tai nebuvo viskas iki pertraukos: 38-ąją minutę dublį pelnė Cesinha, kuris kaire koja pažeme atliktu smūgiu dar kartą nuginklavo „Bangos“ vartininką.

53-iąją minutę namų komanda rezultatą galėjo sušvelninti – Vilius Piliukaitis atliko gerą smūgį iš toli, tačiau, nors ir mažai darbo turėjęs Rodrigo Josviaki, susitvarkė puikiai.

Cesinha galėjo pelnyti „hetriką“, bet šį kartą tai padaryti sutrukdė K. Smilingis, kuris pirštų galiukais kamuolį nukreipė už galinės linijos. Nepaisant to, 66-ąją minutę krito ir ketvirtasis įvartis, kai po pakelto kampinio taikliai galva mušė kroatas Filipas Dangubičius.

Kol „Banga“ progų ir toliau neturėjo, jas kūrėsi „Hegelmann“ futbolininkai. Po puikaus perdavimo prieš vartininką 74-ąją minutę atsidūręs Cesinha išnaudojo progą ir pelnė trečiąjį savo įvartį rungtynėse.

Per likusį laiką mėlynai baltų gretose debiutavo 16-metis Lukas Jonaitis.

Po iškovotos pergalės kauniečiai savo kraityje turi 9 taškus, savo ruožtu, gargždiškiai ir toliau priversti tenkintis 3 taškais bei priešpaskutine vieta turnyro lentelėje.