2023-06-03 | 16 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 600

Dar vienas „Optibet A lygos“ 16-ojo turo susitikimas įvyko Gargžduose, kur vietos ekipa priėmė svečius iš Vilniaus – „Riterius“.

Aistrų netrūkusioje kovoje Gargždų ir Vilniaus miesto ekipos išsiskyrė taikiai, rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Pirmoji kėlinio pusė pasižymėjo kieta kova aikštės viduryje, pirmąją progą rungtynėse susikūrė „Riteriai“, kai 22-ąją minutę netaiklų smūgį atliko Rokas Filipavičius. Vos po kelių epizodų vilniečiai atliko smūgį iš toli, jį sustabdė Mantas Bertašius, kuris kamuolio iškart rankose neužfiksavo bei vos neįsimušė į savus vartus.

Prabėgus pusvalandžiui, galva smūgiavo Nikola Popovičius, bet kamuolys praskrodė išorinę vartų tinklo pusę.

Kėlinio pabaigoje smūgį iš toli atliko Vilius Piliukaitis, tačiau tai didesnių problemų Armantui Vitkauskui nesukėlė.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo Carloso Eduardo šūviu į tolimąjį vartų kampą, A. Vitkauskas komandą nuo taiklaus smūgio apgynė.

75-ąją minutę į priekį išsiveržė vilniečiai, kai po gero Colino Odutayo perdavimo įvarčiu išsiskyrė Rokas Filipavičius.

Po poros minučių perdavimo iš Deimanto Rimpos sulaukė C. Odutayo, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų konstrukcijos.

84-ąją minutę rezultatą išlygino Ignas Venckus, kuris po Roberto Vėževičiaus perdavimo kamuolį iš arti pasiuntė į vartų tinklą.

Sužaidus 16-ąjį „Optibet A lygos“ mačą, „Banga“ su 15 taškų užima 8-ąją poziciją, savo ruožtu, „Riteriai“ su 12 taškų sąskaitoje žengia devinti.