11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-14 | 8 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 344

8-ajame „TOPsport A lygos“ ture namuose rungtyniavęs Telšių „Džiugas“ grįžo į pergalių kelią – šį kartą savų sirgalių akivaizdoje rezultatu 2:1 (0:0) įveikta FA „Šiauliai“.

Sužaidus beveik trečdalį pirmojo kėlinio laiko, Christianas Bella iš gana aštraus kampo smūgiavo į artimąjį viršutinį vartų kampą, tačiau Lukas Paukštė sužaidė užtikrintai. Praėjus kelioms minutėms, sekė šiauliečių atsakas – Domantas Šimkus atakavo iš toli, kamuolys skriejo virš vartų.

18-ąją minutę Eridanas Bagužas nepagailėjo perdavimo Dominykui Kubilinskui, pastarasis, nors ir trukdomas varžovų, atliko pavojingą bandymą, savo ekipą dar sykį gelbėti turėjo L. Paukštė.

Po Dejano Trajkovskio perdavimo 54-ąją minutę galėjo pasižymėti D. Kubilinskas, jo galva atliktas šūvis tikslo nepasiekė. Kitame epizode Lukas Ankudinovas atliko bandymą iš kiek toliau, tačiau kamuolį sugavo varžovų vartų sargas.

Tiksint 57-ajai minutei baudos aikštelėje prasižengė Jevgenas Jefremovas, prie 11 metrų atžymos stojęs komandos kapitonas L. Ankudinovas neklydo bei išsiskyrė įvarčiu.

66-ąją minutę savo komandos likimą dar labiau apsunkino Nauris Petkevičius, kuris užsidirbo raudoną kortelę bei savo ekipą paliko žaisti mažumoje.

„Džiugas“ rezultatą padvigubino 79-ąją minutę, kai po puikaus Džiugo Aleksos perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Ch. Bella išsiskyrė taikliu smūgiu. Tiksint paskutinei pridėto laiko minutei rezultatą šiauliečiai sušvelnino – taikliu bandymu galva išsiskyrė Davis Ikauniekas.

Po pergalės 8-ajame ture „Džiugas“ vėl pakilo į 2-ąją turnyro lentelės poziciją bei savo kraityje turi 15 taškų, tuo tarpu Saulės miesto atstovai su 7 taškais rikiuojasi septinti.