11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-13 | 8 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 250

8-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Širvintose, kur sirgaliai galėjo išvysti kovą iki pat paskutinės minutės – svečiuose žaidusi Gargždų „Banga“ rezultatu 1:0 (1:0) pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“.

Valdas Paulauskas mačą pradėjo pavojingu baudos smūgiu, tačiau kamuolys skriejo visai šalia vartų. Visgi, futbolininkui pasižymėti pavyko 22-ąją minutę – palangiškis atliko reidą kairiuoju kraštu, suklaidino porą varžovų bei kamuolį pasiuntė į tolimąjį vartų kampą.

Sužaidus pusvalandį, Cesinha pasiuntė itin gerą perdavimą Viliaus Piliukaičio link, į baudos aikštelę įkirtinėjęs žaidėjas kamuolio nepasiekė. 36-ąją minutę Kota Sakurai atliko kiek pavojingesnį bandymą, jis Mantui Bertašiui problemų nesukėlė.

41-ąją minutę dar sykį pavojų kėlė V. Paulauskas, kuris atliko gerą bandymą iš baudos aikštelės prieigų, visgi, nors situaciją apsunkino rikošetas, Sergejus Melašenka komandą išgelbėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje M. Bertašiaus ginamiems vartams grėsė pavojus – vartų sargui teko atremti tolimą Ryonosuke Ohori bandymą, kitame momente Gustas Jaruševičius smūgiavo į vartus, kamuolys po rikošeto riedėjo šalia vartų stačiakampio.

82-ąją minutę kamuolys nuo „Bangos“ žaidėjo dėkingai atšoko Henrique Devensui, prieš vartus buvusiam brazilui iki tikslo pritrūko labai nedaug. Jau per pridėtą teisėjo laiką Gabrielis Nikonovas atliko laisvą smūgį, kamuolys skriejo tiesiai į M. Bertašių, o H. Devensas vienu lietimu iš oro smūgiavo virš vartų.

Po pergalės 8-ajame ture Davido Afonso auklėtiniai su 10 taškų pakilo į 5-ąją poziciją, tuo tarpu „TransINVEST“ ekipa savo sąskaitoje turi 6 taškus bei išlieka lentelės apačioje.