11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-14 | 8 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 300

„TOPsport A lygos“ 8-asis turas finišavo Laikinojoje sostinėje – ten „Kauno Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės 1:0 (0:0) nugalėdamas Alytaus DFK „Dainava“.

Pirmame kėlinyje aktyvesni buvo kauniečiai, tačiau pelnyti įvarčio nepavyko. Filipas Dangubičius mače turėjo porą itin dėkingų situacijų – kroato bandymai tikslo nepasiekdavo.

Pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 71-ąją minutę. Gratas Sirgėdas pakėlė kampinį, Jasonas Noslinas galva pamušė kamuolį link Maxime‘o Spano Rahou ir vidurio gynėjas iš arti smūgiuodamas nesuklydo.

„Kauno Žalgiris“ užtikrintai išlaikė pergalingą rezultatą bei per dvejas rungtynes iš paskutinės pozicijos šoktelėjo į turnyro lentelės vidurį. Kauniečių gretose debiutavo 20-metis malietis Mery Traore.

Kauniečiai su 10 taškų rikiuojasi penkti, po šešerių nepralaimėtų rungtynių iš eilės suklupusi Alytaus komanda turi 12 taškų bei žengia ketvirta.